Inscripcions al XXIII Festival Juvenil Europeu de teatre grecollatí de les Illes Balears



20/01/2020 - 10:00 - EIVISSA - Antígona

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Sa Blanca Dona Beatriz Pérez Herrero 85 4 PAGAT 3BQI7F
CC Sa Real Maria Neus Marí Costa 40 3 PAGAT A2Z84N
IES Algarb Jerónimo Izquierdo Vera 51 2 PAGAT T8JYYZ
IES Algarb Teresa Navarro 7 1 PAGAT 0FIKNO
Places lliures: 207

20/01/2020 - 12:00 - EIVISSA - Lisístrata

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Sa Blanca Dona Beatriz Pérez Herrero 85 4 PAGAT XEAP1H
CC Sa Real Maria Neus Marí Costa 40 3 PAGAT JO1QCR
IES Algarb Jerónimo Izquierdo Vera 51 2 PAGAT EB080N
Places lliures: 215

21/01/2020 - 10:00 - EIVISSA - Antígona

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Sant Agustí Patricia Arriaza González 48 2 PAGAT BFVD4J
IES Santa Maria d'Eivissa Isabel Bueno Tur 38 2 PAGAT VG1NDC
IES Sa Colomina Irene Jové 52 2 PAGAT ZP428F
IES Xarc Cati Ramón 35 5 PAGAT G6826S
IES Quartó de Portmany Maite Vázquez Gómez 30 2 PAGAT 5IW6FY
IES Marc Ferrer Noël Vicens Boileau 32 2 RESERVAT GFSKCW
Places lliures: 150

21/01/2020 - 12:00 - EIVISSA - Lisístrata

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
CC Nuestra Señora de la Consolación Francisco Fandos 57 4 PAGAT 8J0PT5
IES Sant Agustí Patricia Arriaza González 48 2 PAGAT MT9FWU
IES Santa Maria d'Eivissa Isabel Bueno Tur 38 2 PAGAT T240PC
IES Sa Colomina Isabel García 26 2 PAGAT I4DCSF
IES Sa Colomina Irene Jové 26 0 PAGAT TAP24S
IES Xarc Cati Ramon 35 5 PAGAT QVIEY2
IES Quartó de Portmany Maite Vázquez Gómez 30 2 PAGAT A78NW8
IES Marc Ferrer Noël Vicens Boileau 32 2 RESERVAT B4JTXS
Places lliures: 89

22/01/2020 - 10:00 - PALMA - Antígona

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Guillem Colom Casasnoves Joan Carles Simó 84 4 PAGAT 7UM990
IES Josep Maria Llompart Mireia Francès Yubero 49 4 PAGAT W8K0AL
IES Binissalem José Jiménez Rantala 83 5 PAGAT VDS48L
IES Nou Llevant Aina Melià Martínez 53 4 PAGAT LPFAJ6
IES Manacor ANTÒNIA SOLER 33 3 PAGAT ZF5PL0
IES Son Rullan ENRIQUETA TORNÉS 11 2 PAGAT KL74SA
IES Joan Maria Thomàs Maria Ginard Puigserver 47 2 PAGAT FYML82
IES Madina Mayurqa Elisa Cano 50 3 PAGAT 0ZMFAG
IES Berenguer d'Anoia Nieves García Gundín 109 6 PAGAT 0HWVPB
IES Emili Darder JOAN MUT ARBÓS 7 2 PAGAT VBXCH3
IES Damià Huguet Aina Adrover Oliver 55 2 PAGAT YOAE99
IES S'Arenal Raül Segarra López 9 2 PAGAT MY5QL1
IES Josep Sureda i Blanes INMACULADA MEDINA LAPEÑA 37 3 RESERVAT 39INSM
IES Son Ferrer Maria Jesús Guardiola 19 2 RESERVAT 1HL8MR
IES Joan Alcover Pep Campillo 23 2 LLISTA D'ESPERA OWXG2Y
IES Joan Alcover Pep Campillo 17 2 LLISTA D'ESPERA F27OBI
CC Sant Pere (Palma) ANTONIA FERRIOL DURAN 44 2 LLISTA D'ESPERA DQG6V7
IES Politècnic Ingrid Saura Dalbert 20 2 LLISTA D'ESPERA 6WQ6OS
IES Santa Maria Teresa Ferrer 26 2 LLISTA D'ESPERA 2SUABJ
Places lliures: -130

22/01/2020 - 12:00 - PALMA - Lisístrata

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Guillem Colom Casasnoves Joan Carles Simó 84 4 PAGAT USJ3K1
IES Josep Maria Llompart Mireia Francès Yubero 49 4 PAGAT KM8FIJ
IES Binissalem José Jiménez Rantala 83 5 PAGAT SATD7B
IES Joan Maria Thomàs Maria Ginard Puigserver 47 2 PAGAT 7XZHM9
IES Madina Mayurqa Elisa Cano 50 3 PAGAT LXTFN1
IES Berenguer d'Anoia Nieves Garcia Gundin 109 6 PAGAT 5W786Q
IES Emili Darder JOAN MUT ARBÓS 7 2 PAGAT MTY3LR
IES Ramon Llull Aarón Gómez Navarro 50 2 PAGAT VZMCSQ
IES Son Rullan ENRIQUETA TORNÉS 11 2 PAGAT 497104
IES Damià Huguet Aina Adrover Oliver 55 2 PAGAT 2P59JK
IES Manacor ANTÒNIA SOLER 33 3 PAGAT VB7MJH
IES S'Arenal Raül Segarra López 9 2 PAGAT R9O01V
IES Nou Llevant Aina Melià Martínez 53 4 PAGAT F2H2N5
IES Son Ferrer Maria Jesús Guardiola 19 2 RESERVAT AITB6L
CC Sant Pere (Palma) ANTONIA FERRIOL DURAN 44 2 LLISTA D'ESPERA 5E40TR
IES Politècnic Ingrid Saura Dalbert 20 2 LLISTA D'ESPERA EX4IPD
IES Santa Maria Teresa Ferrer 26 2 LLISTA D'ESPERA EON5EN
Places lliures: -98

23/01/2020 - 10:00 - PALMA - Antígona

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
CC Nuestra Señora de Montesión (Son Rapinya) Federico Martínez Fernández 25 2 PAGAT OPXYH0
IES Felanitx Ana Ferrer 31 2 PAGAT LF4YKG
CC Nuestra Señora de Montesión (Palma) Joana Maria Noguera Duran 18 1 PAGAT NPJOMD
CC Santa Magdalena Sofia (Palma) Benet Femenia 29 3 PAGAT LT5UFM
IES Son Pacs María José Valle 23 1 PAGAT IUQS54
IES Son Pacs María José Valle 61 5 PAGAT BSWHQL
IES Calvià Margalida Ramon Sitjar 119 8 PAGAT FMVACC
CC Sant Josep Obrer II (Palma) F.Borja Sirerol Camps 56 3 PAGAT FQGNP4
IES Capdepera MªLluïsa Bassa 47 4 PAGAT 1ZYN87
IES Ses Estacions Àngela Martí Borràs 22 2 PAGAT 86UTTE
IES Alcúdia Maria Victòria Cladera Tugores 33 3 PAGAT DCNNJW
IES Emili Darder JOAN MUT ARBÓS 25 2 PAGAT MP76Y0
CC Sant Francesc (Palma) Antoni Ortega Villoslada 30 3 PAGAT SDJEH7
IES Ramon Llull Aarón Gómez Navarro 50 2 PAGAT Y2XKP5
IES La Ribera Rubén Soler Ferrer 39 4 PAGAT A2NZS1
IES CTEIB Eva Monzón Muñoz 22 2 PAGAT 0A9N6W
IES Can Peu Blanc Antoni Sagarra Garcia 15 2 PAGAT CD25OO
IES Bendinat Irene Cámara Ramis 3 1 RESERVAT YSJ5BF
IES Sant Marçal Mateu Llobera Bonet 50 3 LLISTA D'ESPERA TF333J
IES Josep Sureda i Blanes INMACULADA MEDINA LAPEÑA 37 3 LLISTA D'ESPERA T7ZPOR
IES Arxiduc Lluís Salvador Xesca Pradas Llobera 46 4 LLISTA D'ESPERA XVXRQ5
IES Guillem Sagrera Almudena Sancho San Martín 25 2 LLISTA D'ESPERA W1ELJY
CC Sant Josep Obrer I (Palma) Laia Parcerisa 43 2 LLISTA D'ESPERA ZPMZ33
IES Guillem Cifre de Colonya Luis Pestaña Andrés 23 2 LLISTA D'ESPERA J43ZX3
IES Inca Antoni Janer Torrens 35 3 LLISTA D'ESPERA 0A2K64
IES Santa Maria Teresa Ferrer 26 2 LLISTA D'ESPERA B16E8L
IES Puig de Sa Font Javier Martos 13 2 LLISTA D'ESPERA IA0ECZ
CC Santa Maria (Palma) Luci Ballesteros 30 2 LLISTA D'ESPERA 4IAVYW
Places lliures: -351

23/01/2020 - 12:00 - PALMA - Lisístrata

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
CC Nuestra Señora de Montesión (Son Rapinya) Federico Martínez Fernández 25 2 PAGAT C0TIJD
IES Felanitx Ana Ferrer 31 2 PAGAT O22T0S
CC Nuestra Señora de Montesión (Palma) Joana Maria Noguera Duran 18 1 PAGAT 1CX24R
CC Santa Magdalena Sofia (Palma) Benet Femenia 29 3 PAGAT BTPB5G
IES Son Pacs María José Valle 23 1 PAGAT J6I6MQ
IES Son Pacs María José Valle 61 5 PAGAT OVJC3H
IES Can Peu Blanc Antoni Sagarra Garcia 15 2 PAGAT RGM5TG
CC Sant Josep Obrer II (Palma) F.Borja Sirerol Camps 56 3 PAGAT M59G42
IES Calvià Margalida Ramon Sitjar 119 8 PAGAT V8MVJP
IES Capdepera MLluïsa Bassa Esteve 47 4 PAGAT UKNWFZ
IES Ses Estacions Àngela Martí Borràs 22 2 PAGAT 6VT4T2
IES Alcúdia Maria Victòria Cladera Tugores 33 3 PAGAT UUNMJY
IES Emili Darder JOAN MUT ARBÓS 25 2 PAGAT 0PJO8J
CC Sant Francesc (Palma) Antonio Ortega Villoslada 30 3 PAGAT BKO5VB
IES La Ribera Rubén Soler Ferrer 17 2 PAGAT 6RU0SA
IES CTEIB Eva Monzón Muñoz 22 2 PAGAT 31BP0O
IES Sant Marçal Mateu Llobera Bonet 49 3 PAGAT 2W6H8S
IES Josep Sureda i Blanes Inmaculada Medina Lapeña 37 3 RESERVAT 3R0W1W
IES Arxiduc Lluís Salvador Xesca Pradas Llobera 46 4 LLISTA D'ESPERA MM1A1W
IES Guillem Sagrera Almudena Sancho San Martín 25 2 LLISTA D'ESPERA DUXMZH
CC Centro Internacional de Educación (CIDE) Trinidad Sbert 52 2 LLISTA D'ESPERA 8CN7FJ
CC Sant Josep Obrer I (Palma) Laia Parcerisa 43 2 LLISTA D'ESPERA 6KOGDC
IES Guillem Cifre de Colonya Luis Pestaña Andrés 23 2 LLISTA D'ESPERA F7J2Q0
IES Inca Antoni Janer Torrens 35 3 LLISTA D'ESPERA PBFPHW
IES Santa Maria Teresa Ferrer 26 2 LLISTA D'ESPERA EU7PYB
IES Puig de Sa Font Javier Martos 13 2 LLISTA D'ESPERA JXWLI9
Places lliures: -292

06/03/2020 - 10:00 - MAÓ - Antígona

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Pasqual Calbó i Caldés Rosa Camps 61 8 PAGAT EVNLUQ
IES Maria Àngels Cardona Esperança Guaita 37 3 PAGAT 4Y5DS0
IES Josep Maria Quadrado Xavier Botella Gras 62 4 PAGAT 4TTH3X
IES Josep Miquel Guàrdia Eduard mayans 35 3 RESERVAT UPLBAE
IES Cap de Llevant Sonia Tur Martí 116 6 RESERVAT YLSLM4
IES Joan Ramis i Ramis Emilia Muñoz 67 4 RESERVAT WXB7RY
IES Biel Martí Judit Sintes 60 5 LLISTA D'ESPERA AYY50R
Places lliures: -41

06/03/2020 - 12:00 - MAÓ - Lisístrata

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Pasqual Calbó i Caldés Rosa Camps Orfila 61 8 PAGAT M48ZJ2
IES Maria Àngels Cardona Esperança Guaita 37 3 PAGAT P1X7WD
IES Josep Maria Quadrado Xavier Botella Gras 62 4 PAGAT Y8W7SX
IES Josep Miquel Guàrdia Eduard mayans 35 3 RESERVAT 42LT81
IES Cap de Llevant Sonia Tur Martí 116 6 RESERVAT 1IDNWG
IES Joan Ramis i Ramis Emilia Muñoz 57 4 RESERVAT BY7ZKE
IES Biel Martí Judit Sintes 60 5 LLISTA D'ESPERA 3ZO9XT
Places lliures: -31