Inscripcions al XXII Festival Juvenil Europeu de teatre grecollatí de les Illes Balears



05/02/2019 - 10:00 - PALMA - Troianes

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
CC Nuestra Señora de Montesión (Palma) Joana Maria Noguera Duran 80 4 PAGAT L3ZCJA
IES Marratxí Miquel Vidal i Riutort 36 2 PAGAT HVFXVD
IES Guillem Colom Casasnoves Joan Carles Simó 57 3 PAGAT 1971HK
IES Son Pacs Mateu Llobera Bonet 76 4 PAGAT 1D3IFD
IES Son Rullan Enriqueta Tornes 24 2 PAGAT D1NJH4
CC Sant Josep Obrer I (Palma) Laia Parcerisa Armisén 60 3 PAGAT 11P447
IES Arxiduc Lluís Salvador Xesca Pradas Llobera 93 5 PAGAT R39POT
IES La Ribera Rubén Soler Ferrer 39 3 PAGAT LC6X3G
IES Manacor Antònia Soler 55 3 PAGAT MGZ2YT
IES Francesc de Borja Moll Eva Monzón 36 2 PAGAT VX61QB
IES Pau Casesnoves Antoni Janer Torrens 33 3 PAGAT KI9BIM
CC Sant Francesc (Palma) Antoni Ortega Villoslada 49 3 PAGAT KY4Q4M
CC Sant Josep Obrer II (Palma) Borja Sirerol Camps 32 3 PAGAT J8136X
IES Son Ferrer Almudena Sancho 20 2 PAGAT 76RP1J
IES Madina Mayurqa José Ramón del Canto 18 1 LLISTA D'ESPERA 3AT1ZI
Places lliures: -51

05/02/2019 - 12:00 - PALMA - Bessons

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
CC Sant Francesc (Palma) Antoni Ortega Villoslada 49 3 PAGAT 2G4B68
CC Nuestra Señora de Montesión (Palma) Joana Maria Noguera Duran 10 1 PAGAT ZSONCB
IES Marratxí Miquel Vidal i Riutort 36 2 PAGAT LMPURP
IES Guillem Colom Casasnoves Joan Carles Simó 57 3 PAGAT DCHLON
IES Manacor Antònia Soler 55 3 PAGAT COHMJX
IES Son Pacs Mateu Llobera Bonet 76 4 PAGAT EVIQSQ
IES Son Rullan Enriqueta Tornés 24 2 PAGAT P2BC7H
CC Sant Josep Obrer I (Palma) Laia Parcerisa Armisén 60 3 PAGAT 7IJTGR
IES Arxiduc Lluís Salvador Xesca Pradas Llobera 93 5 PAGAT MW51SK
IES La Ribera Rubén Soler Ferrer 24 2 PAGAT T888TC
IES Son Ferrer Almudena Sancho 20 2 PAGAT LH1Y68
IES Francesc de Borja Moll Eva Monzón 36 2 PAGAT EWMO6K
IES Madina Mayurqa José Ramón del Canto 22 1 PAGAT M334E9
IES Pau Casesnoves Antoni Janer Torrens 33 3 PAGAT GYO2JP
CC Sant Josep Obrer II (Palma) Borja Sirerol Camps 32 3 PAGAT 1ERMS1
IES Joan Maria Thomàs Luis Pestaña Andrés 42 2 RESERVAT AQLXTX
Places lliures: -10

06/02/2019 - 10:00 - PALMA - Troianes

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Sant Marçal Macarena Ordozgoiti 17 1 PAGAT ICYXYL
IES Emili Darder Joan Mut Arbós 6 2 PAGAT UIIM1Q
CC Sant Pere (Palma) Antonia Ferriol Duran 37 2 PAGAT ERLJZG
IES S'Arenal Raül Segarra López 11 2 PAGAT 331X9X
IES Josep Maria Llompart Antoni Marí Torrejón 58 3 PAGAT MTELOA
IES Binissalem José Jiménez Rantala 68 4 PAGAT 9RDB0O
IES Guillem Sagrera Lourdes Perelló 22 2 PAGAT 9SYCZB
IES Puig de Sa Font Javier Martos Miralles 18 2 PAGAT MMPZMT
IES Ses Estacions Àngela Martí Borràs 21 2 PAGAT MW9U36
IES Calvià Aquilino Martínez 113 7 PAGAT O1VY2M
IES Llucmajor Mireia Mulet Mas 52 3 PAGAT VV6LT6
IES Josep Sureda i Blanes Inmaculada Medina Lapeña 48 4 PAGAT TF3Z0C
IES Politècnic Cristina Herrerías Méndez 14 2 PAGAT P9D5Y1
CC Nuestra Señora de Montesión (Son Rapinya) Federico Martínez 30 2 PAGAT 3F4A4E
IES Guillem Cifre de Colonya Antònia Parpal Roca 21 2 PAGAT FRW6DK
IES Santa Maria Francisca Sastre Páez 16 2 PAGAT BJ03K5
IES Baltasar Porcel Elisa Cano 10 1 PAGAT 0W7OY2
IES Felanitx Ana Ferrer 26 2 PAGAT BEQ3FJ
IES Joan Maria Thomàs Luis Pestaña Andrés 21 1 PAGAT VB0FLB
IES Antoni Maura Román Piña 17 2 PAGAT U984HA
Places lliures: 26

06/02/2019 - 12:00 - PALMA - Bessons

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Politècnic Cristina Herrerías Méndez 14 2 PAGAT HWD1P7
CC Centro Internacional de Educación (CIDE) Trinidad Sbert 72 3 PAGAT 1L0LS3
IES Emili Darder Joan Mut Arbós 6 2 PAGAT ABTBJR
CC Sant Pere (Palma) Antonia Ferriol Duran 37 2 PAGAT GLBG2Q
IES S'Arenal Raül Segarra López 11 2 PAGAT 6P67MK
IES Josep Maria Llompart Antoni Marí Torrejón 58 3 PAGAT GRUS65
IES Binissalem José Jiménez Rantala 68 4 PAGAT 657I0C
IES Guillem Sagrera Lourdes Perelló 22 2 PAGAT 2ZLSYG
IES Ses Estacions Àngela Martí Borràs 21 2 PAGAT OE65RT
IES Calvià Aquilino Martínez 113 7 PAGAT AQBE0U
IES Llucmajor Mireia Mulet Mas 52 3 PAGAT IMPFCE
IES Josep Sureda i Blanes Inmaculada Medina Lapeña 48 4 PAGAT KRKPKB
IES Santa Maria Francisca Sastre Páez 16 2 PAGAT 7C5EY9
IES Puig de Sa Font Javier Martos Miralles 18 2 PAGAT QERUIZ
IES Antoni Maura Román Piña 17 2 PAGAT F0BX53
IES Guillem Cifre de Colonya Antònia Parpal Roca 21 2 PAGAT KTMACM
IES Felanitx Ana Ferrer 26 2 PAGAT 4MCU7M
CC Nuestra Señora de Montesión (Son Rapinya) Federico Martínez 30 2 PAGAT AKSM06
IES Joan Maria Thomàs Luis Pestaña Andrés 63 3 LLISTA D'ESPERA WLATGF
Places lliures: -64

07/02/2019 - 10:00 - EIVISSA - Troianes

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Xarc Cati Ramón Ribas 35 4 PAGAT TUV611
IES Marc Ferrer Helena Figuerola Moya 38 3 PAGAT 0HWXMG
IES Algarb Jerónimo Izquierdo Vera 34 2 PAGAT II6CSQ
IES Isidor Macabich Salvador Ortiz 31 4 PAGAT ZL0AFM
IES Sa Colomina ISABEL GARCIA MARTINEZ 52 2 PAGAT 1D0KX3
IES Sa Blanca Dona Beatriz Pérez 66 4 PAGAT 5NM67E
CC Sa Real Neus Marí 25 1 PAGAT OVGHPF
IES Balàfia Isabel Bueno 39 3 PAGAT SU8HTT
IES Sant Agustí Patricia Arriaza González 40 2 PAGAT 1ABEMK
IES Santa Maria d'Eivissa Maite Vázquez 40 2 LLISTA D'ESPERA PJ1TE2
Places lliures: -27

07/02/2019 - 12:00 - EIVISSA - Bessons

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Xarc Cati Ramón Ribas 35 4 PAGAT CW2DE5
IES Algarb Jerónimo Izquierdo Vera 34 2 PAGAT EBFBSG
IES Isidor Macabich Salvador Ortiz 31 4 PAGAT B1V3YI
IES Sa Colomina ISABEL GARCIA MARTINEZ 52 2 PAGAT BJLQMV
CC Sa Real Neus Marí 25 1 PAGAT 0PNF7O
IES Balàfia Isabel Bueno 39 3 PAGAT 1UKUJT
IES Sa Blanca Dona Beatriz Pérez 66 4 PAGAT VIB6ZL
IES Marc Ferrer Helena Figuerola Moya 38 3 PAGAT 8CY1SX
CC Nuestra Señora de la Consolación Francisco Fandos 56 2 PAGAT AL0C4N
IES Sant Agustí Patricia Arriaza González 50 2 LLISTA D'ESPERA P8923N
IES Santa Maria d'Eivissa Maite Vázquez 40 2 LLISTA D'ESPERA 2KQV2H
Places lliures: -95

08/02/2019 - 10:00 - ALCÚDIA - Troianes

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Can Peu Blanc Antoni Sagarra 19 2 PAGAT 08C4RZ
IES Berenguer d'Anoia Nieves García Gundín 83 6 PAGAT FCZPJI
IES Alcúdia Margalida Ramon Sitjar 32 3 PAGAT T3VMC4
Places lliures: 105

08/02/2019 - 12:00 - ALCÚDIA - Bessons

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Can Peu Blanc Antoni Sagarra 19 2 PAGAT 35NXYX
IES Berenguer d'Anoia Nieves García Gundín 83 6 PAGAT 6UDM3Z
IES Alcúdia Margalida Ramon Sitjar 32 3 PAGAT NVI8QW
Places lliures: 105

12/02/2019 - 10:00 - MAÓ - Troianes

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Josep Maria Quadrado Xavier Botella Gras 44 2 PAGAT OCEWLL
IES Josep Miquel Guàrdia Eduard Mayans 38 4 PAGAT EB25DR
IES Biel Martí Maria Teresa Febrer Janer 68 5 PAGAT E65AX7
IES Pasqual Calbó i Caldés Rosa Camps Orfila 56 5 PAGAT CW60RR
IES Maria Àngels Cardona Esperança Guaita Borràs 34 3 PAGAT 55KJLD
IES Joan Ramis i Ramis Emilia Muñoz 57 3 PAGAT GFQJOD
IES Cap de Llevant Xavier Patiño 103 8 PAGAT WB0OUG
Places lliures: 0

12/02/2019 - 12:00 - MAÓ - Bessons

Centre Responsable Alumnes Professors Estat Codi
IES Josep Maria Quadrado Xavier Botella Gras 44 2 PAGAT N2IU9J
IES Josep Miquel Guàrdia Eduard Mayans 38 4 PAGAT CVK9Z3
IES Biel Martí Maria Teresa Febrer Janer 68 5 PAGAT TOON7P
IES Maria Àngels Cardona Esperança Guaita Borràs 34 3 PAGAT L3V1EV
IES Pasqual Calbó i Caldés Rosa Camps Orfila 56 5 PAGAT 1YVY3T
IES Cap de Llevant Xavier Patiño 103 8 PAGAT SK717W
IES Joan Ramis i Ramis Emilia Muñoz 54 3 PAGAT CEON73
Places lliures: 3